PROGRAM A ORGANIZACE

Covid opatření

Při příchodu musí všichni diváci prokázat splnění jedné z následujících podmínek vstupu:                             Pokud budete mít v ruce kelímek s pivem a budete průběžně popíjet, respirátor níže uvedený se vás netýká !

  • doložit negativní RT-PCR test starý nejvýše 7 dní,
  • doložit negativní POC (tzv. antigenní) test starý nejvýše 72 hodin (lze prokázat potvrzením zaměstnavatele o provedení samotestu či čestným prohlášením),
  • doložit prodělání laboratorně potrvzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce,
  • aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní.

Navíc všichni přítomní musí mít po celou dobu nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN95 / N95).


Jak se k nám dostanete ?

Směrem ze Starcovy Lhoty na Bezděkov a za ním směrem na Chlístov - zde bude po pravé straně značena odbočka k rybníku na parkoviště. Nebo od Sedlec-Prčice směr Chlístov a za ním 500 m vlevo podle označení.  Od parkoviště jděte po šipkách do areálu. Sledujte šipky a značení !

Parkování

Parkování je zajištěno pro návštěvníky Stodoly zdarma na vyhrazeném místě. Respektujte prosím pokyny našeho pracovníka ohledně řazení vozů a neparkujte mimo  určený prostor. Na parkoviště se dostanete podle šipek - viz předchozí oddíl.

Ubytování

Na určeném místě v areálu je možné postavit stan zdarma pro návštěvníky festivalu. Místo bude označeno, prosíme o dodržování pravidel pro stanování a následný úklid.  Pokud chcete stanovat, uveďte to prosím do online přihlášky.

Program

Areál bude přístupný od 14.00 hodin.

ZIJA BAND+Brovkin - 16.00 hodin

Divadlo Spolek Kašpar 18.00 hod 

PARADOXY ROCK 19.30 hodin 

PUMPA HARDROCK - 21.00

Změna programu vyhrazena

Stravování

Na místě bude k dispozici stan s pivními sety, toalety TOITOI. Stánek s pivem  a nápoji, s vínem a lihovinami a stánek s grilovaným masem, klobásami atd.

Vstupné

Vstupné je pro online rezervace ZDARMA. Vyplňte prosím formulář níže, do poznámky napište, pokud vás bude víc, počet dalších osob. Na mail vám  pošleme potvrzení rezervace. Při vstupu do areálu na podkladě rezervace dostanete identifikační náramek. VSTUPNÉ NA MÍSTĚ 150,- Kč. V případě naplnění kapacity mají přednost potvrzené online rezervace a pořadatel si vyhrazuje právo neregistrované návštěvníky do areálu nevpustit!!

Online rezervace

Vložte svůj text...